Fokker Lamb & Rice, Fokker Sensi-Fit

Konsultācijas produktu izvēlē

Telefons +371 64797979  E-pasts info@fokker.lv

AtgrieztiesJaunumi

Jutīgiem suņiem un kaķiem!

Jutīgiem suņiem un kaķiem!

Pasaulē plaši pierādīts, ka jēra gaļa piemērota jutīgiem dzīvniekiem, piemēram, alerģistiem suņiem un kaķiem. Tāpat, saimnieki savus mīluķus lutinot, nereti izvēlas barību, kuras sastāvā ir jēra gaļa un rīsi, ja dzīvniekam ir liekais svars, nepietiekami spožs kažoks vai imunsistēmas traucējumi u.c., jo tieši šī pilnvērtīgā barība spēj nodrošināt nepieciešamos uzlabojumus.


Fokker Sensi-Fit suņiem ir īpaši piemērota jutīgiem un alerģiskiem suņiem. Nīderlandē ražotā barība, vairāk, kā 40 gadus, nodrošina Jūsu mīluli ar pilnvērtīgu maltīti. Kvalitatīvais produkts atbilstošā daudzumā satur Norvēģijas laša eļļu, kas ir omega 3-6 un taukskābju avots un, kas nodrošina biezu un spīdīgu kažoku, kā arī regulē pareizu kunģa darbību. Fokker Lamb & Rice palīdz novērst arī ekzēmu, kažoka zudumu un ādas zvīņošanos. 


Fokker Sensi-Fit ir pilnvērtīga, īpaši izstrādāta barība jutīgiem, pieaugušiem kaķiem. FokkerSensi-Fit palīdz novērst ādas slimības un gremošanas problēmas. Atbalsta pareizu urīnceļu darbību (pH 6 - pH 6,5). Fokker Sensi-Fit ir patiesi garda un jau iecienīta barība, netikai kvalitatīvā*  satāva dēļ, bet arī ērtā iepakojuma dēļ.

*Mēs 100% garantējam Fokker barību kvalitāti!


  Ar jēra gaļuPadoms