Ziņojums

Konsultācijas produktu izvēlē

Telefons +371 63319984  E-pasts info@fokker.lv

Aktualitātes

FOKKER BIO ORGANIC suņiem un kaķiem!

FOKKER BIO ORGANIC suņiem un kaķiem!

Fokker Bio Organic ir pilnvērtīga barība pieaugušiem suņiem un kaķiem. Fokker Bio Organic ir 100% pilnvērtīgs un veselīgs uztura pamats.
Rūpīgi izvēlētās bioloģiskās sastāvdaļas ir viegli sagremojamas. Šis produkts satur daudz bioloģisko rupja maluma mājputnu miltu (30%). Fokker Bio Organic ir ļoti garšīgs, proti, tas garšo visiem suņiem un kaķiem, kuri to pagaršojuši!

Kā iedalās suņa vecums?

Kā iedalās suņa vecums?

Bieži vien saņemam jautājumu, kad ir laiks pāriet no kucēnu/ junioru barības uz pieaugušu suņu barību!

Īpaši izdevīgas cenas kaķu barībām!

Īpaši izdevīgas cenas kaķu barībām!

Informējam, ka Super Premium kaķu barību līnijai gaidāmas lieliskas pārmaiņas. Būs jauni produkti, jauns un ērtāks iepakojumu dizains kā arī jauni iepakojumu izmēri. Protams, netiks aizmirstas FOKKER pamatvērtības – barības nesaturēs ĢMO, mākslīgas smaržvielas, krāsvielas un garšas pastiprinātājus. Kā arī nemainīgs paliek mērķis nodrošināt jūsu mājdzīvnieku labklājību, piedāvājot augstākās kvalitātes produktus par saprātīgām cenām.  

Jaunajām kaķu barībām būs uzlaboti arī to sastāvi – tie vēl vairāk būs piemēroti jūsu kaķu vajadzībām, vadoties gan pēc tā, kādas ir prasības katrā dzīves posmā, aktīviem kaķiem un tādiem, kuriem jāievēro diēta, jutīgākiem, gan lieliem, gan maziem.